İnşaat / Hakkımızda

Hakkımızda

2001 yılından günümüze kadar inşaat sektörünün içinde olan firmamız mermer, fayans, granit, andazit, seramik, alçıpan, boya iş kollarında kaliteli, üstün işcilik becerisini imalatlarına yansıtmış olup siparişlerinizi zamanında teslim etmektedir.

Kaplan Mimarlık

Hangi şehirde olursanız olun tüm Türkiye'ye hizmet vermekteyiz. Çalıştığımız kişi ve kurumların uzun soluklu bir çözüm ortağı olmayı hedeflemekteyiz. Yıllardır sektörde seçkin projeler de dahil olmak üzere  işin tamamlanmasında görev alan kişilerle kurmuş olduğu firmamız, talip olduğu işlere yönelik uygun yapılanmasını oluşturabilecek, işi yürütebilecek ve tamamlayıp teslim edebilecek güce ve kapasiteye sahiptir. İnşaat, tadilat dekorasyon konusunda başarısını ve kalitesini ispatlamış olan firmamız AVM, Fabrikalar, Oteler, İşmerkezleri, villalar, ve her türlü yapılarda müşteri memnuniyetini asıl hedefi olan KAPLAN MİMARLIK olarak granit, mermer, seramik, fayans, alçıpen, boya işleriniz uygun fiyat yelpazemizle kısa zamanda mükemmel işçilik mükemmel ürünlerimizle sizlerle çalışmaktan onur duyarız.

Firmamız yerli ve ithal doğal taşların mermer – granit – traverten – çimestone - Mozaik – Özel Dizayn ve Farklı yüzey işlem taleplerinin temini ihracatı ithalatı üretimi projelendirilmesi ve uygulanmasını içeren tüm çalışmaları kalite ve güven anlayışı çerçevesinde hizmet vermektedir.

Şirket Ortakları ve Müdürlük

Hisse      Adı       Soyadı        Görevi

%50       Ekrem   KAPLAN      Müdür

%50       Selçuk   ÇOBAN       Müdür

İstanbul Ticeret Odası Sicil No : 829829

Onaylı Sermaye : 40.000 Türklirası

Vergi Daresi : Sarıgazi

Vergi Numarası : 4980869884